| Ritz - Carlton |
Ulunk es varunk, meg mindig ulunk es meg mindig varunk. Ugy negy orat meg. Ugy negy oraja. Kit erdekel, megyunk Jakartaba. Az amszterdami repter el es mozog mellettunk. Oltonyostol a kisgyerekig, orultektol a sportolokig. Mindenki itt van es var. Csak mi egy picit tobbet. A falat 747-esek diszitik, akik - nana - tulipanok felett repulnek el. Mar csak par ora es indul a mienk is Hong Kongba, ahol egy sokkal rovidebb varakozas utan megyunk tovabb a helyre, amit mindig nagyon vartam, pedig tenyleg nincs ott semmi. Amikor meg fiatalabb voltam, akkor lattam a booking.com-on, hogy ejszakankent tizenparezer forintert meg lehet szallni egy Ritz-Carltonban. Soha nem voltam luxusszalloban, kitalaltam hat, hogy kiprobalom.
Azota eltelt par ev, Jakarta sem az mar, mint regen. Olcso kis varosbol a kornyek meghatarozo metropolisza lett, az ingatlanberuhazasok mekkaja. Epul, szepul es fejlodik, a hotel sem jon ki mar hatvanezer alatt. Az alomnak csak az egyik resze teljesul. Egye fene :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése